В яких містах півострова діють найжорсткіші обмеження?
В окупованому Криму через аварії на енергомережах запроваджують графіки відключення світла. Без електроенергії та води залишилися низка міст і районів півострова.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на проєкт "Радіо Свобода" Крим.Реалії.
Масштабні знеструмлення почалися у неділю, 21 червня. Без світла опинилися населені пункти північно-західної, центральної та південної частини Криму. Через відсутність електрики зупинилися насосні станції, тому на півострові почалися ще й перебої з водопостачанням.
Читайте також: Крим у вогні, без світла та пального: що відбулося за вихідні на півостровіГрафіки відключень запровадили й у Севастополі. Крім того, у деяких містах та селах вирішили тимчасово вимикати вуличне освітлення.
Як діють графіки відключеньУ понеділок, 22 червня, так звана окупаційна "влада" низки міст і селищ оприлюднила графіки відключень. Найбільш жорсткі обмеження діють в Алушті, Джанкої, а також у Нижньогірському, Чорноморському та Красноперекопському районах.
"У зв’язку зі складною ситуацією в енергосистемі Криму та Севастополя, у нашому районі діють віялові відключення електроенергії за графіком: 3 години без світла, 3 години з подачею електроенергії", - йдеться у заяві.
У Красноперекопському районі та Алушті в непарні дні діє чіткий розклад: електрику вимикають з 00:00 до 03:00, потім з 06:00 до 09:00 і так далі.
У Судаку жителі залишатимуться без електроенергії до трьох годин на день, однак конкретний час відключень наразі не вказується.
Нагадаємо, у ніч на 21 червня в різних частинах тимчасово окупованого Криму зафіксували вибухи - тимчасово зупиняли рух Керченським мостом. У районі морського порту бачили густий чорний дим, що здіймався над місцем пожежі.
Пізніше український президент Володимир Зеленський розкрив деталі нічної операції. Він заявив, що українські сили вдарили по цілях з обох боків Керченського мосту, які розташовані на відстані близько 300 км від лінії бойового зіткнення.