Перша ракетка України вигризла вольову перемогу та наздогнала лідерку сезону
Лідерка вітчизняного тенісу Еліна Світоліна пробилася до чвертьфіналу престижного трав'яного турніру серії WTA 500, що проходить у німецькому Бад-Гомбурзі. У своєму стартовому поєдинку вона у вольовому стилі переграла "нейтральну" росіянку Людмилу Самсонову.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на результат матчу.
WTA 500. Бад-Гомбург (Німеччина). 1/8 фіналу
Еліна Світоліна (Україна) – Людмила Самсонова – 3:6, 6:3, 6:2
Нервовий старт та епічний камбекЗавдяки високому статусу посіву Світоліна пропускала стадію 1/16 фіналу і розпочала виступи одразу з другого кола. Її суперницею стала 42-га ракетка світу Людмила Самсонова.
Старт першої партії був за українкою – Еліна повела з ривком 3:1. Проте згодом гра розладналася: Світоліна програла п'ять геймів поспіль та віддала сет із рахунком 3:6.
Наприкінці партії обидві тенісистки змушені були взяти медичні тайм-аути.
Переломний момент настав у другому сеті. Перша ракетка України оформила три брейки, відіграла одразу шість брейкпойнтів суперниці й закрила партію на свою користь (6:3). У вирішальному сеті, попри програну першу подачу, Еліна видала потужну серію із шести виграних геймів поспіль – 6:2.
Історичні цифри та наступна суперницяЦя перемога стала для Світоліної вже 36-ю у нинішньому сезоні, що дозволило їй зрівнятися із лідеркою за цим показником – Міррою Андрєєвою. Крім того, Еліна оформила свій дев'ятий чвертьфінал у 2026 році (де боротиметься за сьомий півфінал). До цього найкращим результатом українки в Бад-Гомбурзі була саме стадія 1/8 фіналу, де вона вибула минулого року.
Вже у четвер, 25 червня, Світоліна змагатиметься за вихід до півфіналу. Її суперницею стане 52-га ракетка світу Ван Сіньюй із Китаю. На початку цього сезону українка вже перемагала китаянку у фіналі турніру WTA 250 в Окленді.
Зазначимо, що турнір у Німеччині є останнім підготовчим етапом для Світоліної перед стартом основної сітки Вімблдона-2026.